Glavni Zabava NASCAR avtomobilski dirkač Tony Stewart: Spet v zvezi !! Njegova misel na nekdanjega dirkača Jasona Lefflerja ... Vse podrobnosti o prejšnji zvezi in še veliko več!

Vaš Horoskop Za Jutri

PrispevalPoročena biografija

Nekdanji profesionalni voznik avtomobilskih dirk, Tony Stewart je lastnik ekipe NASCAR. NASCAR je nacionalno združenje za avtomobilske dirke z zalogami. Naslov prvaka serije Sprint Cup je osvojil štirikrat.

Podrobno nam sporočite Tonyjevo osebno življenje.

1.

Odnosi Tonyja Stewarta

Tony je zaročen s Pennelope Jimenez. Je ameriška igralka. Par se je zaročil 23. novembra 2017, na dan zahvalnosti.

Na Twitterju ga je objavil z napisom,

'Rekla je da!'

Tudi o njuni poroki ni bilo nobenih napovedi. Še vedno sta zaročena, da bi bila poročena. Zdi se, da sta zakonca srečna v svoji zvezi, saj Tony pogosto naloži slike sebe in zaročenca na svojo stran v Instagramu.

Pred tem se je govorilo, da je v razmerje z Jessico Zemken. Njuno razmerje pa ni trajalo veliko in sta se po nekaj mesecih ločila.

Vir: tuningpp (Jessica Zemken in Tony Stewart)

Tonyjeva prejšnja zveza

Tony je bil pred Jessico Zemken v različnih odnosih. V zgodnjih kariernih dneh je že nekaj let hodil s Kristo Dwyer. Njegova zveza se je končala, ko se je dirkal na druga mesta.

kako visok je tom mison

Po tem je bil v zvezi z Jamiejem Schafferjem leta 2002. Toda kmalu po nekaj letih sta se začela razhajati in leta 2004 sta se razšla.

Po dveh letih njegovega drugega razpada se je povezal s Taro Roquemore. V svoji zvezi sta bila zelo srečna, vendar sta se leta 2008 ločila.

Tonyjeva žalost nad sostanovalcem, Jason Leffler's Death

Jason Leffler je bil voznik avtomobilskih dirk. Umrl je 12. junija 2013. Umrl je zaradi nesreča na Bridgeport Speedwayu v Bridgeportu v državi New Jersey zaradi poškodb na dirki 410 sprintov.

Tony je bil dober prijatelj Jasona. Bila sta tudi sostanovalca.

koliko je star joe panik

Vir: usatoday (Jason Leffler in Tony Stewart)

Stewart je rekel,

»Ja, Jasona že dolgo očitno poznam. Skupaj smo odraščali in dirkali po istih poteh. Torej mislim, da je bil prijatelj, bil je sostanovalec, bil je sotekmovalec in moral sem biti veliko okoli njega. Nič drugega ni imel rad kot to, da je bil za volanom dirkalnika, «

Dodajanje,

»Bil sem samo šokiran, ko sem slišal, kaj se je zgodilo, in očitno je to le opomnik, kako nevaren je naš šport, a v zadnjih 15 letih smo imeli veliko varnostnih novosti, odkar sem v pokalu. To je samo dokaz, da nikoli ne bomo prišli do faze, ko bodo vsi imuni na poškodbe v dirkalniku. To je samo scenarij, v katerem smo in ni nikogar, ki bi sedel za volan, ki ne bi razumel, da gre vanj, in tudi Jason je bil tak. Zelo rad je počel to, kar je počel, tam je bil le hud teden in očitno je Charlie (Lefflerjev sin) tisti, o katerem zdaj vsi najbolj razmišljamo. '

Na vprašanje, kaj je pri Lefflerju najbolj izstopalo, je Stewart odgovoril:

»Morali smo se veliko družiti tako na dirkališču kot tudi na progi. Ko se je preselil iz Kalifornije v Indiano, da bi začel redno tekmovati na USAC-u, se je preselil k meni in živel pri nas nekaj manj kot eno leto. Veliko stvari sem videl in bil je zelo zabaven, '

»Bil je dirkač in mu je bilo vseeno, kaj je dirkal, kje je dirkal, ko je dirkal, vse, kar je hotel, je bilo, da je vozil dirkalnik. Bilo je zabavno imeti takšnega sostanovalca, ki je imel enako strast in željo kot jaz. '

Morda boste radi brali Kako sta se spoznala Amy Reimann in zvezdnik NASCAR Dale Earnhardt? Preberite njihovo ljubezensko zgodbo in vpliv Amy na Dalejevo življenje!

Kratka biografija Tonyja Stewarta

Tony Stewart je znani ameriški profesionalni dirkač za avtomobilske dirke. Je edini voznik v zgodovini, ki je osvojil prvenstvo tako v IndyCaru kot v NASCAR-ju. Je tudi lastnik ekipe NASCAR. Poleg tega je štirikrat zmagal v seriji Sprint Cup kot voznik in lastnik. Delal je tudi kot voditelj v radijskih oddajah. - Več biografije si oglejte na…