Glavni (savdskoarabski nogometaš) Yasser Al-Shahrani Bio (Wiki)

Yasser Al-Shahrani Bio (Wiki)

Vaš Horoskop Za Jutri

Kakšen je trenutni status razmerja branilca Savdske Arabije Yasserja Al-Shahranija?

Yasser Al-Shahrani je naravno zadržan in skrčen, medtem ko se počuti ljubečega. Zaradi svoje plašne osebnosti je ekvadorski obrambni vezist svoja romantična razmerja skrival.

Nikoli ni bilo nikjer poročano, da hodi na zmenke, zato je težko potrditi njegovo trenutno romantično situacijo.

Dejstvo, da je branilec Yasser a samski človek se ne spremeni zaradi pomanjkanja informacij.

Kdo je Yasser Al-Shahrani?

Notranja vsebina

Yasser Al-Shahrani aka Yasser bin Gharsan bin Saeed Al-Mohammadi Al-Shahrani je profesionalni savdskoarabski nogometaš. Aktivno igra na položaju levega ali srednjega branilca za A-Hilal in reprezentanca Savdske Arabije .

Nastopil je v trenutno potekajočem med Svetovno prvenstvo v nogometu 2022 nogometni tekmi skupine C med Argentina in Savdska Arabija na stadionu Lusail v Lusailu v Katarju.

pitbulls and parolees datum izpustitve Tia's soproga

Na tekmi je Argentina izgubila proti Savdski Arabiji z 1:2 z goloma Saleh AI-Shehri in Salem Al-Dawsari .

Na žalost je savdski branilec Yasser padel na dno po trčenju z vratarjem Mohammedom Al-Owaisom v sodnikovem dodatku in so ga na nosilih odnesli z igrišča. Utrpel je zlom čeljusti, zlomljene obrazne kosti in notranjo krvavitev.

Prestolonaslednik Savdske Arabije je po grozljivem trčenju nemudoma ukazal, da se igralca z zasebnim letalom odpelje v Nemčijo na nujno operacijo.

Ali je bil branilec Yasser Al-Shahrani poškodovan med tekmo proti Argentini na svetovnem prvenstvu v nogometu 2022?

Na žalost je branilec Savdske Arabije Yasser zaradi trka z vratarjem utrpel zlom čeljusti, zlomljene obrazne kosti in notranjo krvavitev, Mohammed Al-Owais , med zgodovinsko zmago proti Argentini z 2-1.

Kljub temu, da je Argentina vodila v prvem polčasu po 10. minuti kazni Lionela Messija, je Savdska Arabija prevzela igro z goloma Saleha Al-Shehrija in Salema Al-Dawsarija v drugem polčasu. Argentina se je morala na koncu soočiti s porazom proti Savdski Arabiji.

Yasser Al-Shahrani- starost, starši, bratje in sestre, etnična pripadnost, izobrazba

Branilec Savdske Arabije Yasser se je rodil 25. maja 1992 v Dammamu v Savdski Arabiji. Od leta 2022 je star 30 let in ima državljanstvo Savdske Arabije.

Po mnenju astrologa je njegovo rojstno znamenje dvojčka in pripada arabski narodnosti.

Yasser se je rodil njegovemu očetu, Gharsan AI-Shahrani , medtem ko ime njegove matere ni znano.

Ni več informacij o njegovih starših, bratih in sestrah ter njegovem zgodnjem akademskem življenju.

Yasser Al-Shahrani- poklicno življenje, kariera

Maja 2018 je bil Yasser vpoklican v 23-člansko končno ekipo Savdske Arabije za Svetovno prvenstvo v nogometu 2018 ki je potekalo v Rusiji.

S svojim naraščajočim uspehom je bil imenovan v končno ekipo Savdske Arabije za Svetovno prvenstvo v nogometu 2022 v Katarju.

Čeprav je Argentina v prvem polčasu vodila po enajstmetrovki Lionela Messija v 10. minuti, je Savdska Arabija prevzela vodstvo z goloma v drugem polčasu. Saleh Al-Shehri in Salem Al-Dawsari . Argentina se je morala na koncu soočiti s porazom proti Savdski Arabiji.

Yasser Al-Shahrani- Neto vrednost, plača

Aktivni nogometaš Savdske Arabije ima ocenjeno neto vrednost približno 2 milijona dolarjev in je na poti, da v prihodnosti doda milijone.

Od leta 2022 je njegov letni zaslužek 676.000 funtov medtem ko zasluži, 13.000 funtov na leto.

Če dodamo še več, zasluži spodoben znesek kot veleposlanik Roger Dubus. Igralec ima tudi pogodbo o odobritvi z znanimi blagovnimi znamkami.

Lastnosti telesa - višina, teža

Yasser Al-Shahrani stoji na a višina od 5 čevljev in 7 palcev medtem ko tehta okoli 63 kg . Njegov fizični videz sestavljajo črne oči in kodrasti lasje z rjavo poltjo.

Družbeni mediji

Ko govorimo o njegovem nastopu v družabnih omrežjih, je Yasser aktiven samo na Instagramu. Ima Instagram račun pod uporabniškim imenom @iyasser12, ki je zbral več kot 1,6 milijona sledilcev.

Poleg tega ga ni na Twitterju in Facebooku.